Merhaba

Bir sayfada |0_0|

Yıllar içinde geliştirdiği dünya normları ve Türkiye tecrübelerine dayanan "tasarım yönetimi, proje yönetimi, uygulama yönetimi, servis tasarımı, müşteri ilişkileri" gibi süreçleri sayesinde müşterilerine her zaman sıkı rekabet koşullarında gerçek farklar yaratabilecek yenilikçi tasarım çözümleri üretiyor Haylaz Robot.

Haylaz Robot projelere bütünsel yaklaşımıyla farklılaşan,

sadece şirketlerin kendilerini değil, şirketlerin müşterilerini düşünerek tasarım yapan, birlikte çalıştığı müşterileri "Tasarım Yönetimiyle" tanıştıran, tasarımı bir çıktı olmaktan çıkartıp projenin her alanına hakim bir sürece çeviren, yenilikçi, akılcı, hedef odaklı çalışan bir tasarım şirketidir.

2003 yılından beri Garanti Bankası, Alternatif Bank, Aksigorta, Hamam, Digiturk, Volkswagen Doğuş Finans, LC Waikiki, Adil Işık gibi kurumsal firmalara, bunun yanı sıra vizyonumuzun kesiştiği küçük şirket ve bağımsız projelere destek veriyoruz. İnteraktif müşteri listesi için tıklayın.

Bugün Haylaz Robot, 7 kişiden oluşan çekirdek ekibiyle yenilikçi, farklı ve başarı odaklı tasarım hizmetleri veriyor. Var olan ekibinin dışında,gerektiğinde hızlı, uzmanlaşmış ve verimli çözümler üretmek adına geniş ve güvenilir bir çözüm ortağı ağından da destek alıyor.

Ürün ve Hizmetler

Çalıştığımız müşterileri Büyük Kurumlar ve KOBİ'ler olarak 2 gruba ayırdık. Hizmetlerimizi de bu 2 grup için bugüne kadar yaptığımız çalışma ve ihtiyaçları analiz ederek ürünler halinde düzenledik.

Büyük kurumlardan gelen talepler genelde kurum içi departmanlara göre ayrışıyor, bu nedenle verdiğimiz hizmetleri Pazarlama&Satış, İnsan Kaynakları, IT Departmanları ve Sunum Hizmeti başlıklarıyla grupladık.

KOBİ'ler ise tekil ürünlerle daha fazla ilgilendiği için Web Projeleri, Kurumsal Kimlik ve Klasik Mecra başlıklarıyla grupladık.

ÇEKİRDEK
EKİP

Tasarımcı, Metin Yazarı, İllüstratör,
Matbaa Uzmanı, Kodcu, Web Geliştirici,
Mini Araştırmacı

ÇÖZÜM
ORTAKLARI

Araştırma, Sosyal Medya, İçerik Sağlama, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme, İnternet Servis Sağlayıcı