Büyük kurumlar için özelleştirilmiş hizmet ve ürünler.

Birlikte çalışmaya başladığımızda sizi tasarım yönetimi ile tanıştıracağız. Arkanıza yaslanın, her aşaması Türkiye koşullarına göre özelleştirilmiş, yılı aşkın tecrübeyle iyileştirilmiş süreçlerimiz sizi adım adım doğru çözümlere yönlendirecek.

İNSAN KAYNAKLARI

Kurum itibarı için aslında ne kadar değerli olduğunuzu biz biliyoruz...

Siz kaynaklarınızla, yani insanlarla ilgilenin, biz sizin için yepyeni iletişim araçları tasarlayalım, var olanları iyileştirelim. İsterseniz kendi kendinize kullanabileceğiniz şekilde teslim edelim, isterseniz biz destek verelim.

ÇALIŞAN DUYURULARI

Çalışanlarınıza tebrik, duyuru, doğum günü, terfi, happy hour, etkinlik, işe başlama gibi konularda duyuru ve bilgilendirme yapabileceğiniz şablon tasarımlar.

ÇALIŞAN KİTLERİ

İşe başlama, terfi, oryantasyon kitlerinin kurum kültürünüzle uyumlu tasarım, uygulama ve gerekirse baskısı konularında çözümler.

ORYANTASYON UYGULAMALARI

Oryantasyon süresini kısaltmak, etkisini artımak ve yeni çalışanı bir an önce kurum kültürüyle tanıştırmayı hedefleyen yol haritaları, departman ve yetkiye göre özelleştirilmiş eğitimler, kit ve kitapçıklar.

İNTRANET UYGULAMALARI

Operasyonel verimliliği artıran yazılım uygulamaları, kurum kültürünü yerleştiren iletişim ve görsel tasarımlarla intranetiniz çok farklı yerlere gelebilir.

İŞE ALIM SÜREÇLERİ

İşe alım ilanları, hedef bölgeler için afişler, hedef siteler için başvuru bannerları, sosyal medya uygulamaları, e-posta imzaları.

EĞİTİM VE SUNUMLAR

Çalışan eğitimleri için hızlı ve etkin sunum veya belgeler, kitapçıklar. Kurum kültürüyle uyumlu dozlarda eğlenceliden sıkıcı olmayana uzanan bir yelpazede interaktif eğitim videoları, uygulamaları.

KAFA AVCILARI PEŞİNİZDE

Aksigorta iş başvuruları beklentilerin altında kalıyordu. Aksigorta'da çalışmanın aslında sigorta sektörüyle özdeşleştirildiği gibi olmadığını, genç ve dinamik çalışma ortamının farkını göstermek için tasarım ve söylemlerde iddialı bir yaklaşımda bulunmaya karar verdik. Bu ilan ve takip edenlerle iş başvuru sayıları rekor üzerine rekor kırmaya başladı.

İK'DAN MESAJ VAR!

Aksigorta İnsan Kaynakları kurumsal kimlik tasarımı projesinin "İddialı işe alım söylemleri" aşamasının ardından ikinci adımı İK'nın elinden çıkan tüm yazışmaların bu kimliği destekleyecek şekilde kurgulanması oldu.

GENÇ YETENEKLER STAJA

İddialı yaklaşımın bir başka kampanyası. Staj dönemi de flash bannerlar, afişler, mail imza bannerları ile beklentinin çok üzerinde kalifiye geri dönüş sağladı.