Büyük kurumlar için özelleştirilmiş hizmet ve ürünler.

Birlikte çalışmaya başladığımızda sizi tasarım yönetimi ile tanıştıracağız. Arkanıza yaslanın, her aşaması Türkiye koşullarına göre özelleştirilmiş, yılı aşkın tecrübeyle iyileştirilmiş süreçlerimiz sizi adım adım doğru çözümlere yönlendirecek.

Alternatif Bank, Aksigorta, Asya Yatırım, Garanti Bankası, Garanti Portföy Yönetimi, Garanti Teknoloji, Joker Mağazaları, Kuveyt Türk, Promat Matbaası, Turyap

IT DEPARTMANLARI

Yazılım projenize küçücük bir tasarım dokunuşunun katkısı çok büyük...

Projenin boyutu ne olursa olsun arayüzü biz hazırlayalım, siz uygulamanın inceliklerine vakit ayırın. 50'yi aşkın büyüklü küçüklü yazılım projesine tasarım desteği verirken her zaman dikkat ettiğimiz nokta yazılım ekibinin hayatını zorlaştırmadan kaliteli tasarım çözümleri üretmek oldu. Proje tamamlandıktan sonra da hızlı geri dönüş garantisiyle yeni sayfalar, arayüz elemanları konularında destek vermeye devam ediyoruz.

ŞUBE UYGULAMALARI

İnternet ve yatırım şubeleri, çok kullanıcılı online sistemler için menü ve ekran tasarım ve HTML/CSS uygulamaları.

KİOSK/ATM EKRANLARI

Kiosk ve ATM'ler için karşılama ve reklam ekranları, animasyonlar, ekran tasarım ve yazılım ekibine uygun formatlarda teslimi.

ARAYÜZ TASARIMLARI

Varolan sistemler için yazılım ekibi tarafından kullanılan ekranlar üzerinde minimum değişiklik ile tasarım giydirmeleri.

İNTRANET UYGULAMALARI

Şirket içi görüşmelerle etkin intranet haritalarının oluşturulması, operasyonel verimliliği artıran uygulamaların geliştirilmesi ve kullanıma hazır teslimi.

KULLANIM DEMOLARI

İnteraktif, çok dilli, alt yazılı ya da video formatında arayüz ve cihaz kullanım demoları.

PROJE KİMLİK TASARIMI

Proje logosu, arayüz tasarımı, maskot/karakter oluşturulması, kullanıcı dostu iletişim ve arayüz ekran tasarımları.

ABANK İNTERNET ŞUBESİ

Abank'ın internet şubesini tasarlarken işlem odaklı bir tasarım üzerinde karar kıldık. Çünkü işlem odaklı bir arayüz tasarlanırken eski kullanıcı alışkanlıkları, genel kullanıcı alışkanlıkları, süreçlerin optimizasyonu, sistem feedbackleri, sistem hızı, ekran önünde geçirilecek zaman, kullanılacak dil gibi etkenler göz önünde bulundurulmalıdır.

GARANTİ BANKASI SANAL POS EKRANLARI

Sanal POS için logo çalışması, arayüz tasarımı ve HTML/CSS uygulamaları gerçekleştirdik. Garanti Teknoloji ekibinin üzerindeki yükü azaltmak ve projeyi daha hızlı tamamlayabilmek için tasarım giydirmelerinde GT'nin kodları üzerinden çalıştık. 2010 yılında tamamlanan projeye desteğimiz sürüyor.

GARANTİ BANKASI TAHSİLAT SİSTEMİ EKRANLARI

Bir diğer Garanti Bankası projesi olan Tahsilat Sistemi için de logo çalışması, arayüz tasarımı ve HTML/CSS uygulamaları gerçekleştirdik.