KOBİ'lere özel hizmet ve ürünler.

Birlikte çalışmaya başladığımızda sizi tasarım yönetimi ile tanıştıracağız. Arkanıza yaslanın, her aşaması Türkiye koşullarına göre özelleştirilmiş, yılı aşkın tecrübeyle iyileştirilmiş süreçlerimiz sizi adım adım doğru çözümlere yönlendirecek.

Aksigorta, Bonus, Garanti Bankası, Garanti Portföy Yönetimi, Hamam, LeasePlan, Miles&Smiles, Turyap

KLASİK MECRA

Doğru yer ve doğru zamanda kullanıldığında etkin iletişim, satış ve pazarlama araçları.

Her işletme var oluşunun bir noktasında mutlaka kağıtla temas ediyor. Bu sayfada klasik mecra başlığı altında verdiğimiz ürünleri listelemekle yetineceğiz.

KATALOG, BROŞÜR

DERGİ, GAZETE İLANLARI

KURUMSAL KİMLİK

SÜRELİ YAYINLAR

ÇEŞİTLİ KİTLER

Oryantasyon, hoş geldin,
yeni yıl, promosyon kitleri vb.

POP TASARIM UYGULAMA

Afiş, dönkart, stand, föy,
leaflet, sticker, ayaklı stand,
kasa yanı görseli vb.

GARANTİ POSTA DERGİSİ

Garanti Bankası'nın 4000.000′den fazla üye işyeri var. Üye işyerlerine önemli bilgilerin, kampanyaların, duyuruların, eğitim amaçlı makalelerin, kullanım kılavuzlarının iletilmesi gerekiyordu. Bu kadar büyük bir kitle söz konusu olunca ortaya konacak çözümün hem esnek, hem hızlı, hem de uygun maliyetli olması gerekiyordu...

AKUT - HAYATA DEVAM TÜRKİYE KİTABI

2012 yılında Aksigorta ve AKUT ortaklığında her yıl 10 şehir ve 100 ilçede geçekleştirilen Hayata Devam Türkiye gezici kampanyasının kitap çalışmasını yaptık. Çalışma 1.000.000 kişiye ulaştı.

GARANTİ POS ÜRÜN LEAFLETLERİ

Garanti POS'a ait tüm ürünler için yeni bir kimlik oluşturulması ve satış ekibi tarafından modüler olarak hazırlanabilen dosyalar halinde dağıtılması. Bu proje devam ediyor.