KOBİ'lere özel hizmet ve ürünler.

Birlikte çalışmaya başladığımızda sizi tasarım yönetimi ile tanıştıracağız. Arkanıza yaslanın, her aşaması Türkiye koşullarına göre özelleştirilmiş, yılı aşkın tecrübeyle iyileştirilmiş süreçlerimiz sizi adım adım doğru çözümlere yönlendirecek.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsallaşmanın ilk adımı, kurum değerlerinin doğru belirlenmesidir.

Ardından sadece kurum ve çalışanları değil, tüm paydaşların bilgilendirilmesi ve hep birlikte belirlenen hedefler için vizyon doğrultusunda harekete geçilmesi gerekir.

 

Aslında kurum kimliği olarak kanıksadığımız logo, kurum renkleri, matbu evrak gibi elemanlar ancak doğru bir başlangıçla etkin olurlar.

Amblem, logotype, slogan, temel ve ileri kurumsal kimlik elemanları. Kartvizit, zarf, fatura, antetli kağıt, dosya, ambalaj kağıdı, kıymetli evrak, yaka kartları, tabela, araç ve bina giydirme, promosyon kitleri...

MARKA KİMLİĞİ

Derinlemesine piyasa araştırması, raporlama, isim çalışması + logo ve kurumsallar

POP/BASKILI ÇALIŞMALAR

Süre gelen faaliyetleri destekleyen her türlü, broşür, katalog, afiş, süreli yayın, dergi ve gazete ilanları, lansman ve satış kampanyaları.

Sadece 30 saniye düşünün...

Başarılı bir proje için sadece bizim değil, sizin de çok çalışmanız gerek.

EVLİLİK TERAPİLERİ ENSTİTÜSÜ

Kurum kimliğini tepeden tırnağa tasarladığımız bir marka. Web sitesi çalışmasıyla başlayan ilişkimiz, zaman içinde kurumsal tüm çalışmaları kapsayan bir şekil aldı.

ANKARA GOLF KENT

Logo ve isim tasarımıyla başlattığımız çalışmalarımıza, projenin 3D modelleme çalışmalarının hazırlanması, katalog, reklam filmi, radyo spotu, yol üstü reklam panoları, satış ofisi tabelaları, proje giriş kapısı tabelaları, web sitesi uygulaması, beach flag bayrak tasarımlarıyla devam ettik. Yaptığımız bütün tasarım çalışmalarının üretimlerini de teslim ettik.

HAMAM BASIN İLANLARI

Hamam ve tüm alt markalarına ait dergi ilan çalışmalarını gerçekleştirdik. Konsept olarak kataloglar için yapılan fotoğraf çekimlerindeki koleksiyon görselleri kullanıldı.