Büyük kurumlar için özelleştirilmiş hizmet ve ürünler.

Birlikte çalışmaya başladığımızda sizi tasarım yönetimi ile tanıştıracağız. Arkanıza yaslanın, her aşaması Türkiye koşullarına göre özelleştirilmiş, yılı aşkın tecrübeyle iyileştirilmiş süreçlerimiz sizi adım adım doğru çözümlere yönlendirecek.

Aksigorta, Bonus, Garanti Bankası, Hamam, LeasePlan, Miles&Smiles, Turyap, Türk Telekom

SATIŞ & PAZARLAMA

Hızlı ve kaliteli geri dönüşün sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Tasarım yönetiminin belki de en kritik olduğu alan pazarlama & satış için yapılan tasarım ve uygulama çalışmaları. Aksigorta, Garanti Bankası gibi çok yoğun tasarım ve üretim ihtiyacı olan markalara verdiğimiz hizmet bizi hızlı ve kaliteli geri dönüş konusunda uzmanlaştırdı. Ayrıca sadece sizin değil satın alma departmanının da ne istediğini çok iyi biliyoruz :)

POP/BASKILI ÇALIŞMALAR

Afiş, broşür, POP malzemeleri, kılavuzlar, kitler, gazete ve dergi ilanları, kurumsal kimlik uygulamaları.

SÜRELİ YAYINLAR

yıldır Garanti POSta Dergisi ve Turyap Emlak Pazarı Dergisi 1 gün gecikmeden aylık olarak hazırlanıyor..

KAMPANYA MAILINGLERİ

Tasarladığımız 1000'in üzerinde newsletter, hatasız spam score'ları ve 1 saat içinde geri dönüş garantisiyle servis ediliyor.

SUNUM TASARIMLARI

İyi hazırlanmış bir sunum bilgilendirmeyi, açıklamayı, ikna ve motive etmeyi sağlar; toplantıların süresini kısaltır, karar vermeyi kolaylaştırır, onay sürecini hızlandırır..

ETKİN BANNER TASARIMLARI

Tekil ya da kampanya odaklı banner tasarım ve uygulamaları. Tüm büyük sitelerle ilgili know-how ve standartlara uygun uygulamalar.

KALİTATİF ARAŞTIRMALAR

İş ortaklarımızla birlikte müşterilerinizi size yakın planda, samimi, şeffaf ve olabildiğince doğal gösterebilmek için etnografik araştırmalar yapıyoruz.

BONUS KAMPANYA POP MALZEMELERİ

Çalışmaların ağırlığını 50×70 afiş ve daha çeşitli POP malzemeleri oluşturuyor. Öte yandan Garanti POS markası tarafından kurumsal iletişim için kullanılan pek çok broşür, kit ve kitapçık da elden geçiriliyor.

AKSİGORTA ÜRÜN BROŞÜRLERİ

Geliştirdiğimiz broşür konseptleri, kampanya fikirleri bizi Aksigorta için Mayıs 2010′da yerel olarak başlayan, başarı hedeflerinin ötesine geçerek Haziran ayında ulusal olarak revize edile bir kampanya için TV/radyo reklamları, basın ilanları, ürün isim, konsept ve broşürleri üretmeye kadar götürdü.

HAMAM POP MALZEMELERİ

Hamam için gerçekleştirilen fotoğraf çekiminin ardından hızlı bir kampanya dönemi başladı. katalog, dergi ilanları, kurumsal kimlik uygulamaları, web sitesi, fuar panoları, newsletter çalışmaları yapıldı. Sadece Türkiye değil, Fransa ve Japonya için de çalışmalar yaptık.