Bir sunuma ihtiyacım var...

İyi hazırlanmış bir sunum bilgilendirmeyi, açıklamayı, ikna ve motive etmeyi ya da bazen sadece iyi bir izlenim oluşturmayı sağlar; toplantıların süresini kısaltır, karar vermeyi kolaylaştırır, onay sürecini hızlandırır.

AKUT, Aksigorta, Bank Asya, Bonus, Garanti Bankası, Turyap, Türk Hava Yolları, Türk Telekom

SUNUM HİZMETLERİ

Önemli sunumlar sadece bir kez yapılır, doğru değerlendirin...

Sunum içerik, akış, senaryo, konsept gibi pek çok farklı katmandan oluşan önemli bir --hatta belki kurumsal yapının içindeki en önemli-- iletişim aracı. Kritik bir sunumun başarılı olması, yani mesajı iletmesi, projeyi tanıtması, stratejiyi doğru aktarması, kısacası hedefini gerçekleştirmesi için mutlaka bir profesyonel tarafından hazırlanması, en azından gözden geçirilmesi gerekiyor.

KURUM İÇİ SUNUMLAR

Aksigorta için hazırlanan Yönetim Kurulu sunumu Pazarlama-İletişim Departmanının bütçesinin onaylanmasına yardım etti.

ÜRÜN/PROJE LANSMANLARI

Türk Telekom'un Lokum ürünü, Fiber İnternet ve Bulutt Bilişim hizmetlerinin lansmanı için bu tip sunumlar kullanıldı.

TEK SEFERLİK SUNUMLAR

Kurumsal tanıtım, şirket birleşmeleri sırasında yapılan sunumlar, yatırımcı sunumları. Basın toplantısı, lansman, kriz yönetimi sunumları.

EĞİTİM SUNUMLARI

AKUT-Hayata Devam Türkiye afet eğitim sunumu onbinlerce ilk öğretim öğrencisine hayatta kalma eğitimi veriyor.

SUNUM ŞABLONLARI

Kurum Kimliği tutarlılığı açısından şirket içi çalışanların kullanabilecekleri şablonların tasarımı. Bu şablonlar Microsoft PowerPoint ile hazırlaınyor.

SERİ SUNUMLAR

Garanti Bankası Money Card ve Yeni Miles&smiles Kart Lansman Sunumları bölge rakamlarına göre farklılaşan
5 sunumluk bir seri olarak hazırlandı

AKSİGORTA-AGEAS WORLD MANAGEMENT FORUM SUNUMU

Aksigorta Ageas ortaklığının ilk büyük ev sahipliğini 2012 yılında yaptı. Ageas'ın faaliyette bulunduğu tüm ülkelerinin üst yönetimlerinin bir araya geldiği etkinlik için Aksigorta ve Sabancı Holding tarafından hazırlanmış Power Point sunumları, hem içerik hem de tasarım olarak tümüyle elden geçirildi, konsept bulundu.

TÜRK TELEKOM-BULUTT BİLİŞİM SUNUMU

Türk Telekom'un Gayrettepe merkezinde gerçekleşen söyleşiye yazılı ve wired basının önemli temsilcileri katıldı. Keyifli bir basın sohbetine eşlik etti bu sunum da. Tabi ki yine bol koşturmacalı, mail ve telefon trafikli bir çalışmayla 1 hafta gibi kısa bir zamanda tamamlandı. Sunumun etkinliğe en büyük katkısı sayfalar dolusu açıklamayı birkaç slaytta özetleyerek kazandırdığı zaman oldu.